EZOB - CZ s.r.o. - elektromontáže, revize a prodej

Obchod

PRODEJNA ELEKTRO

Provoz prodejny jsme zahájili v roce 1995 v budově Dobrovského 3, ve Vyškově na ploše 40 m2, ale jelikož nám byla brzy malá, tak jsme jí v roce 1997 přestěhovali do větších prostorů v té samé budově o rozloze cca 200 m2. V říjnu 2011 jsme tuto prodejnu přemístili na ulici Smetanovo nábřeží, kde sice neoplýváme takovými prodejními plochami, ale protikladem je zkvalitnění obsluhy v pultovém prodeji a lepší dostupnost automobilové dopravy.

Sortimentem je zaměřena především na prodej elektroinstalačního materiálu a doplňkově elektrospotřebičů. Základní sortiment elektromateriálu vedeme skladem, specializovaný zabezpečujeme systémem objednávek. Elektrospotřebiče dodáváme pouze na objednávku, zpravidla do tří pracovních dnů. U výrobků nad 20kg provádíme dopravu zdarma, až do domu. Pro zákazníky odebírající větší množství elektroinstalačního materiálu (stavby svépomoci) poskytujeme individuální slevy až do výše 10%.

Jako spolumajitelé EZOB - CZ s.r.o. jsme tyto stránky vytvořili proto, aby jste Vy, jako zájemci a potencionální zákazníci, získali rámcovou představu o naší společnosti a o tom, co je Vám tato firma schopna nabídnout, jaká je její historie, včetně popisu činnosti a v neposlední řadě i toho, kde nás
najdete a jak se od nás dozvíte případné další informace, tedy důležitých kontaktů.

Rozsah naší činnosti by se dal rozdělit do třech základních bodů.

Jako první hlavní náplň naší společnosti jsou dodávky a montáže silnoproudých, slaboproudých technologií a bleskosvodů, doplněné o technické služby, jako jsou například zpracování projektových dokumentací, revizních zpráv a poradenství.

Druhým bodem neméně důležitým je obchodní činnost v naší kamenné prodejně zabívající se prodejem elektroinstalačního materiálu a elektrospotřebičů.

A za třetí o provádění revizní činnosti, elektroinstalací, spotřebičů, strojů a bleskosvodů v nevýbušném prostředí do 1000V. Jedná se o výchozí revize, či periodické s hlídáním termínů příštích kontrol.

Všichni naší pracovníci Vám nabízí své zkušenosti a dovolujeme se ucházet o Vaší přízeň.
Na setkání s Vámi se těší spolumajitelé firmy
Jiří Brtníček a Vladislav Pospíšil

Kontakt

EZOB - CZ s.r.o.
Smetanovo nábřeží 134/2
682 01 Vyškov
E-mail: ezob.el@tiscali.cz
Telefon: 775 972 863
Mapa
Tyto stránky využívají soubory cookie.