EZOB - CZ s.r.o. - elektromontáže, revize a prodej

Montáže

POPIS ČINNOSTI

Naše firma provádí komplexní činnost elektrotechnologií už řadu let s minimální obměnou pracovníků, což vede k vysoké odbornosti spojené s kvalitou prováděného díla. Záběr naší činnosti je široký, a to se zaměřením na bytovou výstavbu (rodinné a bytové domy a jejich příslušenství), občanské stavby (kanceláře, společenské domy, obchody a jiné), průmyslové stavby (výrobní a skladové haly, specializované rozvody či rozvody "NN").

 

Opravy a údržbu elektrozářízení a rozvodů, odstraňování porevizních závad. Z technických prací provádíme, výchozí a periodické revizní zprávy zařízení, rozvodů a bleskosvodů. Projekční a konzultační činnost.

V bodech to znamená:

  • silnoproudé rozvody
  • slaboproudé rozvody
  • bleskosvody
  • rozvody "NN"
  • revize elektro
  • projekce elektro


REFERENCE

Za dobu svého trvání jsme provedli nesčetné množství realizace zakázek po celé republice. Naší největší chloubou je letitá praxe při realizaci technologicky náročných zakázek ve zdravotnictví a školství s ohledem na preciznost, tak i na rychlost prováděného díla.

Jako spolumajitelé EZOB - CZ s.r.o. jsme tyto stránky vytvořili proto, aby jste Vy, jako zájemci a potencionální zákazníci, získali rámcovou představu o naší společnosti a o tom, co je Vám tato firma schopna nabídnout, jaká je její historie, včetně popisu činnosti a v neposlední řadě i toho, kde nás
najdete a jak se od nás dozvíte případné další informace, tedy důležitých kontaktů.

Rozsah naší činnosti by se dal rozdělit do třech základních bodů.

Jako první hlavní náplň naší společnosti jsou dodávky a montáže silnoproudých, slaboproudých technologií a bleskosvodů, doplněné o technické služby, jako jsou například zpracování projektových dokumentací, revizních zpráv a poradenství.

Druhým bodem neméně důležitým je obchodní činnost v naší kamenné prodejně zabívající se prodejem elektroinstalačního materiálu a elektrospotřebičů.

A za třetí o provádění revizní činnosti, elektroinstalací, spotřebičů, strojů a bleskosvodů v nevýbušném prostředí do 1000V. Jedná se o výchozí revize, či periodické s hlídáním termínů příštích kontrol.

Všichni naší pracovníci Vám nabízí své zkušenosti a dovolujeme se ucházet o Vaší přízeň.
Na setkání s Vámi se těší spolumajitelé firmy
Jiří Brtníček a Vladislav Pospíšil

Kontakt

EZOB - CZ s.r.o.
Smetanovo nábřeží 134/2
682 01 Vyškov
E-mail: ezob.el@tiscali.cz
Telefon: 775 972 863
Mapa
Tyto stránky využívají soubory cookie.